Telefon
WhatsApp
Güven Rent a Car

HAKKIMIZDA

2008 yılından itibaren Konya’ da Oto Kiralama sektörlerinde hizmet veren Güven Rent a Car , her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile Güven Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri olarak üç büyük ilimiz olan İstanbul, İzmir, Ankara merkezli ve Konya çevresinde yaygın hizmet ağı sunarak sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almış ve almaya da devam etmektedir…

Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

Vizyonumuz

TÜRKİYE’ de Oto Kiralama, VIP Taşımacılık ve Transfer Hizmetleri sektörlerinde, kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen sektörün önde gelen kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Oto Kiralama, VIP Taşımacılık ve Transfer Hizmetleri sektörlerinde, müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinip müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyip en uygun hizmeti sağlamaktır.

Değerlerimiz

Çözüm Odaklılık; Sermaye, emek, işgücü ve doğal kaynaklarda müşterilerimize tasarruf sağlayacak kararlar verme, çözüm üretme konusunda kararlıyız. Yenilikçilik; Ar-ge faaliyetlerine önem vererek müşterilerimize fayda sağlayacak çözümler üretiriz.

Çalışana ve müşterilerimize saygı; Müşterilerimize ve çalışanlarımıza saygılı davranırız. Müşteri memnuniyeti, hizmet politikamızın temelidir. Kişilik kavramı; Güven Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri çalışanlarından, yöneticilerinden, sahiplerinden ayrı bir kişiliği vardır. Müşterilere en doğru tercih ve en uygun maliyet gerektiren kararlarda yardımcı olur.

Takım Çalışması; Güven Grup Rent a Car ve Transfer Hizmetleri çalışanları, sorumluluğunun bilincindedir. Daima güler yüzlü olmayı prensip edinmiş, müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız, uyum içinde keyifle çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında gidermeye önem veririz.

GÜVEN RENT A CARHİZMETLERİMİZ
  • Uzun Süreli Araç Kiralama
  • Hava Alanı Transferi
  • VIP Araç Hizmeti
  • Sürücü Hizmeti
  • 7/24 Araç Teslimatı
  • Online Rezervasyon
12 YIL TECRÜBE
25+ ARAÇ FİLOSU
2000+ MUTLU MÜŞTERİ
350+ TRANSFER HİZMETİ
Araç Kiralama, Transfer Hizmeti ve daha fazlası için Bizimle Whatsapp'tan iletişime geçin!